İşletmenize değer katın: Verimli ve kaliteli baskılar ile profesyonelliğinizde mükemmeli yakalayın

İşletmenize değer katın:

Verimli ve kaliteli baskılar ile profesyonelliğinizde mükemmeli yakalayın

İster diyetisyen ister muhasebeci ister bir şirket yöneticisi olun, herkesin yaptığı iş ve işletmesinin büyüklüğü farklı olsa da ortak amaçları işlerine değer katacak çözümler bulmak. Günlük iş akışlarında ise en kurtarıcı çözüm ortağı olarak kompakt ama bir o kadar da hızlı ve verimli bir yazıcıya ihtiyaç duyuluyor. 

Son dönemde işletmeler genellikle hibrit çalışma sistemine adapte oldu. Çoğu işletme haftanın bir bölümünü evde bir kısmını ofiste çalışarak geçirirken bazı işletmeler tamamen evden çalışma düzenine geçti. Tabii evden çalışmanın da bazı gereklilikleri bulunuyor. Örneğin; dışarıda baskı almanın maliyet ve zaman açısından eksileri düşünüldüğünde işine değer katmak isteyen herkesin hem evde hem de ofiste bir yazıcıya ihtiyacı olduğu aşikâr. 

Özellikle küçük ölçekli işletmeler için düşük bütçeler gibi görünen sürekli harcamalar uzun vadede büyük maliyetler oluşturabiliyor. Gün içerisinde operasyonlarında düzenli olarak yazıcı kullanan mimar, avukat, diyetisyen, muhasebeci, dişçi gibi pek çok meslek grubu bir yazıcıya sahip olarak tasarruf edebiliyor. Bu meslek gruplarının ihtiyaçlarına uygun yazıcıyı seçmesi, verimliliği arttırırken iş gücünü ve maliyeti de minimuma indirmek için oldukça önemli. Aynı zamanda teknolojik gelişmelere uyum sağlayan bir baskı makinesi, ağ güvenliği kontrollerini de sağlayarak özellikle gizli belgelerin güvende tutulmasını sağlıyor. Bununla birlikte özellikle müşterilerine basılı belge sunan doktor, avukat, diyetisyen gibi meslek grupları, renkli sayfa tasarımları veya kendine özgü bir tablo taslağının baskısını alarak işlerine değer katabiliyor. 

“İşletmemin ihtiyacı bununla sınırlı değil” diyenler için broşür, el ilanı veya kartvizit gibi farklı medya baskılarını alabilen bir yazıcı seçilmesi de müthiş bir artı değer olabilir! Müşterilerinize kendi tasarımınız olan kartvizitinizi verebilir; sizi veya mesleğinizi anlatan bir el ilanı hazırlayarak işletmenizin girişine asabilirsiniz. Bununla birlikte dişçi, estetisyen gibi öncesi ve sonrası fotoğraflarını çekip arşivleyebileceğiniz bir mesleğiniz varsa yazıcınızdan baskılarını alıp muhafaza edilmesini sağlayabilir, hatta müşterinize de değişimi bir ömür boyu saklaması için verebilirsiniz. 

İşte Canon Pixma G3470, işletmenizin ihtiyacı olabilecek tüm çözümleri içerisinde barındırıyor. Kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle benzersiz kompakt tasarımının ardında dakikada 11 görüntünün baskısını alabilen bir hız ve yeniden doldurulabilir mürekkep tankları ile 6000 sayfaya kadar baskı alabilen düşük kullanım maliyetlerini barındırıyor. Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi işlevlerinin tamamını görebilen bu 3’ü bir arada yazıcı kablosuz bağlantı özelliğiyle telefon veya tablet gibi cihazlardan kolaylıkla baskı alınmasını sağlarken; mıknatıslı, mat ve parlak fotoğraf kağıtlarının yanında yeniden yapıştırılabilir ya da mıknatıslı fotoğraf kağıtları gibi çok farklı medyalarla da çalışma imkânı sunuyor. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir